delviniotiphoto

Γεννήθηκε στην Αθήνα και σπούδασε Πολιτικές Επιστήμες στο Πάντειο Πανεπιστήμιο. «Μεγάλωσε» δημοσιογραφικά στην εφημερίδα «Ελευθεροτυπία» ύστερα από μια σύντομη διαδρομή στις εφημερίδες «Ρωμιοσύνη», «Ελεύθερη Γνώμη» και «Ελεύθερος Τύπος». Εργάστηκε δύο δεκαετίες στην ΕΡΤ, στην σύνταξη και παρουσίαση δελτίων ειδήσεων και ενημερωτικών εκπομπών τόσο στην τηλεόραση όσο και στο ραδιόφωνο.
Συνεργάστηκε με τους τηλεοπτικούς σταθμούς STAR και ΣΚΑΪ στην αρχισυνταξία, επιμέλεια και παρουσίαση ενημερωτικών εκπομπών.
Ήταν Διευθύντρια Σύνταξης στην εβδομαδιαία εφημερίδα «Εργασία Τώρα» και σύμβουλος έκδοσης στα ένθετα για την εργασία και απασχόληση των εφημερίδων «Ελευθεροτυπία» και «Δημοκρατία».
Είναι Διευθύντρια Προγράμματος στο Web Radio για την Τοπική Αυτοδιοίκηση «Δήμοι Δίχως Σύνορα» καθώς και στο ομώνυμο site και Διευθύντρια Επικοινωνίας στον Μη Κερδοσκοπικό Οργανισμό «Επιμένων Ελληνικά»

 x 
Το καλάθι σας είναι άδειο.

Φόρμες Συμμετοχής

GRBossible 2018

Festival
“Your Startup Idea Diagnosis”
Business Mentoring
Business Mentoring
Πρόγραμμα Mentoring
Mentors
Αυγερινού Αναστασία
Βλάχος Γιώργος
Γεωργαλά Μαρία
Γρέβιας Δημήτρης
Έλλιοττ Ελένη
Κώτης Γιάννης
Μαγκλής Άγγελος
Νούσιας Αλέξανδρος
Οικονόμου Παναγιώτης
Παξιμάδης Δημήτρης
Σπηλιόπουλος Διονύσιος
Τσιαβού Λίλιαν
Φούντα Θεοδώρα
Χατζάκη Κατερίνα
Δικτύωση και Επιχειρηματικότητα
Panels
Πρόγραμμα
Ομιλητές
Αντωνοπούλου Μαρίσα
Αποστολάκη Σοφία
Αρσένης Σπύρος
Γαλιατσάτος Μιχάλης
Γεωργουλής Κωνσταντίνος
Γιακουμάκης Γιώργος
Δελβινιώτη Ελένη
Καραντώνης Γιώργος
Καρίμαλης Χαράλαμπος
Κεφαλογιάννης Άρης
Μαγκλής Άγγελος
Μαραγκός Δημήτρης
Ματσούκας Ορέστης
Μέγας Γεώργιος
Μητράκος Δημήτρης
Μπεθάνη Κωνσταντίνα
Νούσιας Αλέξανδρος
Παπαχαραλάμπους Κωνσταντίνος
Παύλου Μαρία
Πεφάνης Δημήτρης
Πιστιόλας Άγις
Σεϊμανίδης Αλέξανδρος
Σιώκας Απόστολος
Σπυρίδης Αργύρης
Στέγγος Γιώργος
Συριανός Αθανάσιος
Τζιάλλας Γιώργος
Φυντάνης Δημήτρης
Χατζηστεργίου Βασιλεία
Παρουσιάσεις
Workshop
Πρόγραμμα
Εισηγητές
Αλεξάκη Νταϊάνα
Αργυρόπουλος Γιώργος
Αυγερινού Αναστασία
Βαρλά Αλεξάνδρα
Γαμβρέλλη Στέλλα
Γεωργαλά Μαρία
Γιαννακοπούλου Βάσια
Γκούβας Θεόδωρος
Ζαρωτιάδου Μαρία
Ζησιμάτος Ιωάννης
Καντιδάκης Αντώνης
Καράμπελα Αθηνά
Καρδαμίτση Ελένη
Κατσούλας Στάθης
Κατωμέρης Στέλιος
Κράβαρη Αφροδίτη
Κυπριώτης Λάμπρος
Κώτης Γιάννης
Μαγκλής Άγγελος
Μπάκουλη Άννα
Οικονόμου Παναγιώτης
Παξιμάδης Δημήτρης
Πατσέλης Νίκος
Πεδιώτης Μιχάλης
Σπυρίδης Αργύρης
Στάμου Έλενα
Τιμοθεάτος Δημήτρης
Χατζάκης Νεκτάριος
Ψύλλας Δημήτρης
Παρουσιάσεις
Βραβεία
Αντικείμενα Βραβείων
Πλεονεκτήματα Συμμετοχής
Κριτήρια Βράβευσης & Διάκρισης
Επιτροπή Αξιολόγησης
Όροι Δήλωσης Συμμετοχής
Κόστος Υποψηφιότητας
Υποβολή Υποψηφιότητας
Τοποθεσία
Λίστα Startups
Λίστα Υποστηρικτών
Community Supporters
Γιατί να συμμετάσχω
Πακέτα Συμμετοχής
Δήλωση Συμμετοχής για Εκθέτες-Startups
Φόρμα Συμμετοχής Επισκεπτών

cube19noe

Εγγραφή στο newsletter