Στο επίπεδο E, αίθουσα 4 της HELEXPO Mαρούσι, μαθητές και φοιτητές καινοτομούν και μας παρουσιάζουν δράσεις που σκιαγραφούν το αύριο του ελληνικού επιχειρείν.

Οι παρουσιάσεις θα πραγματοποιούνται και τις δύο ημέρες από τις 15:00 – 17:30.

Για πληροφορίες και συμμετοχή: κ. Σοφία Διαμάντη, 210 9730280, e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

  

ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/2016
ΩΡΕΣ ΟΜΙΛΗΤΕΣ
15:00-15:30 -
15:30-16:00 Αθανάσιος Παράσχος, Πρόεδρος του Συλλόγου Νεανικής Επιχειρηματικότητας - Σύλλογος Νεανικής Επιχειρηματικότητας
Εμμανουήλ Κουρίνος, Μέλος του Συλλόγου Νεανικής Επιχειρηματικότητας - Σύλλογος Νεανικής Επιχειρηματικότητας
Φοίβος Φλώρος, Μέλος του Συλλόγου Νεανικής Επιχειρηματικότητας - Σύλλογος Νεανικής Επιχειρηματικότητας
16:00-16:15
Ειρήνη Αναξαγόρου, Πρόεδρος του ΔΣ - Εικονική Επιχείρηση “ΕPEIKON”, από το Β’ Αρσάκειο Λύκειο Ψυχικού στο πλαίσιο του εκπαιδευτικού προγράμματος «Εικονική Επιχείρηση» του Σωματείου Επιχειρηματικότητας Νέων/Junior Achievement Greece
Δάφνη-Ευαγγελία Καπνίδου
, Γενική Διευθύντρια - Εικονική Επιχείρηση “ΕPEIKON”, από το Β’ Αρσάκειο Λύκειο Ψυχικού στο πλαίσιο του εκπαιδευτικού προγράμματος «Εικονική Επιχείρηση» του Σωματείου Επιχειρηματικότητας Νέων/Junior Achievement Greece
Εμμανουήλ-Νικόλαος Σκούρης
, Διευθυντής Παραγωγής - Εικονική Επιχείρηση “ΕPEIKON”, από το Β’ Αρσάκειο Λύκειο Ψυχικού στο πλαίσιο του εκπαιδευτικού προγράμματος «Εικονική Επιχείρηση» του Σωματείου Επιχειρηματικότητας Νέων/Junior Achievement Greece
Παναγιώτα Ποζιού, Διευθύντρια Πωλήσεων - Εικονική Επιχείρηση “ΕPEIKON”, από το Β’ Αρσάκειο Λύκειο Ψυχικού στο πλαίσιο του εκπαιδευτικού προγράμματος «Εικονική Επιχείρηση» του Σωματείου Επιχειρηματικότητας Νέων/Junior Achievement Greece
Μαρία Δρυμούση, Διευθύντρια Πολιτιστικής Διαχείρισης - Εικονική Επιχείρηση “ΕPEIKON”, από το Β’ Αρσάκειο Λύκειο Ψυχικού στο πλαίσιο του εκπαιδευτικού προγράμματος «Εικονική Επιχείρηση» του Σωματείου Επιχειρηματικότητας Νέων/Junior Achievement Greece
16:15-17:30

-

  

    

ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/2016
ΩΡΕΣ ΟΜΙΛΗΤΕΣ
15:00-15:30
15:30-16:00 Μαρία Περδίκη, Φοιτήτρια Παντείου Πανεπιστημίου, Τμήματος Δημόσιας Διοίκησης - Good Morning Meets
Ανδριάνα Λεοντσίνη, Φοιτήτρια Παντείου Πανεπιστημίου, Τμήματος Τοπικής & Περιφερειακής Αναπτυξης - Good Morning Meets
Εμμανουέλα Ξυλούρη, Φοιτήτρια Παντείου Πανεπιστημίου, Τμήματος Δημόσιας Διοίκησης - Good Morning Meets
16:00-16:30 Μαρία Ελένη Κοιλάκου, CEO - Εικονική Επιχείρηση BUDGEE, από το Pierce-Αμερικανικό Κολλέγιο Ελλάδος στο πλαίσιο του εκπαιδευτικού προγράμματος «Εικονική Επιχείρηση» του Σωματείου Επιχειρηματικότητας Νέων/Junior Achievement Greece
Ανδρέας Παπακωνσταντίνου, CFO - Εικονική Επιχείρηση BUDGEE, από το Pierce-Αμερικανικό Κολλέγιο Ελλάδος στο πλαίσιο του εκπαιδευτικού προγράμματος «Εικονική Επιχείρηση» του Σωματείου Επιχειρηματικότητας Νέων/Junior Achievement Greece
Νικόλας Πορτοκαλάκης, Πληροφοριακά Συστήματα - Εικονική Επιχείρηση BUDGEE, από το Pierce-Αμερικανικό Κολλέγιο Ελλάδος στο πλαίσιο του εκπαιδευτικού προγράμματος «Εικονική Επιχείρηση» του Σωματείου Επιχειρηματικότητας Νέων/Junior Achievement Greece
16:30-17:00 - Γιονουζάι Δανάη, Καλεντίνης Νικόλαος, Ντρίκου Σταματία-Σωτηρία, Σένκα Αναστασία, Μαθητές/τριες του τμήματος Γ' Οικονομίας και Διοίκησης, 1ου ΕΠΑΛ Νέας Ιωνίας - Εικονική Επιχείρηση "e1even p1us"
17:00-17:30

Ευστρατία Χρυσού, Εκπαιδευτικός Ειδικής Αγωγής ΕΕΕΕΚ Αγίου Δημητρίου-Ειδικότητας Τουριστικών Επιχειρήσεων
-
Γιάννης Ζαγοραίος, Εκπαιδευτικός Ειδικής Αγωγής ΕΕΕΕΚ Αγίου Δημητρίου-Ειδικότητας Εικαστικών
Γιώργος Μπουλούκος, Επιχειρησιακός Σύμβουλος Σωματείου Επιχειρηματικότητας Νέων
Ελένη Σκόνδρα, Επιχειρησιακή Σύμβουλος Σωματείου Επιχειρηματικότητας Νέων
- Στέλιος Xατζηαργυρίου, Εκπρόσωπος του Συλλόγου Γονέων του ΕΕΕΕΚ Αγίου Δημητρίου
Μαθητές, Μαθητές που συμμετείχαν στο εκπαιδευτικό πρόγραμμα εικονικής επιχείρησης ΦρουτοΕΕΕΕΚπλήξεις”

     

 x 
Το καλάθι σας είναι άδειο.

GRBossible 2016

Το Φεστιβάλ
Δελτία Τύπου
Έκθεση
Πληροφορίες
Δήλωση Συμμετοχής
Λίστα Εκθετών
Δήλωση Συμμετοχής για τα βραβεία
Συνέδριο
Πρόγραμμα
Εισηγητές
Γάκη Ερμίνα
Γεωργαλά Μαρία
Γκορτζής Αντώνης
Δημάκης Νίκος
Διαμαντόπουλος Χρήστος
Διαμαντοπούλου Άννα
Κάππας Ξενοφώντας
Καραγεωργίου Νίκος
Καρυπίδης Κωνσταντίνος
Κατσούλη Κατερίνα
Κυριακίδου Ολίβια
Λοβέρδος Ανδρέας
Ματσούκας Ορέστης
Μιχαηλίδης Δημήτρης
Μονεμβασιώτης Σταύρος
Μπακογιάννη Ντόρα
Μπιρλιράκη Χριστίνα
Νασιόπουλος Αθανάσιος
Ξυδάκης Νίκος
Οικονόμου Παναγιώτης
Παπαλεξανδρή Νάνσυ
Παρίζα Κατερίνα
Πετρόπουλος Σωτήρης
Ποζρικίδης Κυριάκος
Σακελλαρίου Νίκος
Σαχίνη Εύη
Σιώκας Ευάγγελος
Στεφανίδης Ανδρέας
Σύρρος Γιάννης
Τσούχλος Δημήτρης
Φειδά Μίνα
Χλιούρα Άννα
Δήλωση Συμμετοχής
Παρουσιάσεις
Workshop
Πρόγραμμα
Εισηγητές
Αντωνόπουλος Γιώργος
Γλαντζή Άννα
Καραντώνης Ηρακλής
Καρδαμίτση Ελένη
Κοκκινάκη Φωτεινή
Κυριακίδου Ολίβια
Κώτης Γιάννης
Μαγκλής Άγγελος
Σταθόπουλος Νίκος
Σταματόπουλος Παύλος
Δήλωση Συμμετοχής
Παρουσιάσεις
Events
«inspiration»
«success stories»
«experience»
«youth creativity»
«Μονοπάτια Skywalker»: Reunion
Βραβεία
Κατηγορίες
Πλεονεκτήματα Συμμετοχής
Κριτήρια Βράβευσης & Διάκρισης
Κριτική Επιτροπή
Όροι Δήλωσης Συμμετοχής
Δήλωση Συμμετοχής
Τοποθεσία
Διοργανωτής
Επικοινωνία

Εγγραφή στο newsletter