grbossibleLOGOfasa2

   

  

Αίθουσες σεμιναρίων του Σεράφειου συγκροτήματος: Στην αίθουσα Α και αίθουσα Β θα διεξαχθούν 30 τίτλοι workshops επιχειρηματικότητας διάρκειας 45 λεπτών το καθένα. Τα workshops διεξάγονται από έμπειρους και καταξιωμένους εισηγητές.

Η προεγγραφή είναι απαραίτητη. Περιορισμένος αριθμός θέσεων.

site koumpi dhlwste symmetoxh mple

Παρασκευή 13 Δεκεμβρίου

Αίθουσα Α

ΩΡΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΟΜΙΛΗΤΕΣ

--:-- - --:--

 

 

   

site koumpi dhlwste symmetoxh mple

Παρασκευή 13 Δεκεμβρίου

Αίθουσα Β

ΩΡΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΟΜΙΛΗΤΕΣ

--:-- - --:--

 

 

          

site koumpi dhlwste symmetoxh mple

Σάββατο 14 Δεκεμβρίου

Αίθουσα Α

ΩΡΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΟΜΙΛΗΤΕΣ

--:-- - --:--

 

      

site koumpi dhlwste symmetoxh mple

Σάββατο 14 Δεκεμβρίου

Αίθουσα Β

ΩΡΕΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΟΜΙΛΗΤΕΣ

--:-- - --:--

 

 

            

* Αφού πραγματοποιήσετε την εγγραφή σας, εξασφαλίστε τη συμμετοχή σας ερχόμενοι 15 λεπτά νωρίτερα στον χώρο διεξαγωγής με το barcode που θα έχει σταλεί στο e-mail σας.
Για τη συμμετοχή σας δεν απαιτείται καμία χρέωση.

Θα δοθούν βεβαιώσεις παρακολούθησης.
 

GRBossible 2023

Festival
Workshop
Πρόγραμμα
Εισηγητές
Dr. Jorge-A. Sanchez-P.
Streza Daniel
Fotitzidis Tolee
Αναγνωστοπούλου Μαρία-Γαβριέλλα
Βαϊόπουλος Ευθύμης
Βλάχος Γιώργος
Βογιατζής Μάριος
Γεωργαλά Μαρία
Γεωργίου Άγις
Γιαννούλη Δέσποινα
Γκικοπούλη Δωροθέα
Εγγλεζάκης Γιώργος
Ζησιμάτος Γιάννης
Κίσσας Κωνσταντίνος
Κλειδά Φανή
Κόντος Τζώρτζης
Κότσιφα Ολίβια
Κρύπας Θωμάς
Κυριακοπούλου Αγάπη
Κώτης Γιάννης
Λαγούδη Έλενα
Μαρίνου-Ξύδη Ανδριαννή
Μέγας Γιώργος
Μιχαηλίδου Ελισάβετ-Ειρήνη
Μπάκουλη Άννα
Οικονόμου Παναγιώτης
Παρατσόκης Γιώργος
Ροΐδης Μάριος
Σταμπουλής Γιώργος
Τεάζης Ιωάννης
Τεκίδου Λία
Τσαφαράς Σπύρος
Χασανδρινού Μαριτίνα
Χωματίδης Δημήτρης
Open Talks
Πρόγραμμα
Ομιλητές
Economides Peter
Fotitzidis Tolee
Karydis-Karandreas Alexandros
Keraboss Stella
Αλεξίου-Χατζάκη Αικατερίνη
Αρμύρα Έλλη
Γκικοπούλη Δωροθέα
Καραγιαννάκη Αγγελική
Κόλλιας Στέφανος
Κριεμάδης Θάνος
Κυριακοπούλου Αγάπη
Λάμπρου Παντελής
Μοζ Αλέξανδρος
Νούσιας Αλέξανδρος
Παπαδούλη Κατερίνα
Σουλτάτη Δήμητρα
Σωτηριάδης Παύλος-Πέτρος
Τσαντίλας Παναγιώτης
Φούσκας Κωνσταντίνος
Χελιώτη Ελένη
Πληροφορίες Εταιρικής Συμμετοχής
Τοποθεσία
Start-ups
Meeting Corner Υποστήριξης Νεοφυών Επιχειρήσεων
Υποστηρικτές & Χορηγοί
Σε ποιους απευθύνεται
Φόρμα Συμμετοχής Επισκεπτών
Βραβεία
Αντικείμενα Βραβείων
Επιτροπή Αξιολόγησης
Αναγνωστοπούλου Μαρία-Γαβριέλλα
Γκορτζής Αντώνης
Κώτης Γιάννης
Ντάλλας Βίκυ
Παράσχου Κατερίνα
Τσίλογλου Αναστασία
Όροι Δήλωσης Συμμετοχής
Τρόπος Πληρωμής
Υποβολή Υποψηφιότητας
Για εταιρίες: Εκδήλωση ενδιαφέροντος
Επικοινωνία

Εγγραφή στο newsletter