Κόστος υποψηφιότητας

  • Για κάθε υποψηφιότητα στο επιχειρηματικό οικοσύστημα,1.000 € μη περιλαμβανομένου του Φ.Π.Α.
  • Για την πρώτη υποψηφιότητα στο οικοσύστημα νεοφυών επιχειρήσεων 200 € μη περιλαμβανομένου του Φ.Π.Α και 100 € για τη δεύτερη συμμετοχή.

 
Πληρωμή και καταληκτική ημερομηνία

Προκειμένου να ληφθεί υπόψη μία υποψηφιότητα, ο πλήρης φάκελός της θα πρέπει να έχει παραληφθεί και η πληρωμή του κόστους συμμετοχής θα πρέπει να έχει πραγματοποιηθεί μέχρι την καταληκτική ημερομηνία. Οι πληρωμές μέσω τραπεζικής εντολής θα πρέπει να έχουν ληφθεί, μαζί με τον πλήρη φάκελο δήλωσης υποψηφιότητας, πριν από ή μέχρι και την 22η Νοεμβρίου 2018 (έως τις 12:00 μ.μ. ώρα Ελλάδας).

Σας παρακαλούμε κατά την πληρωμή να αναγράψετε τα στοιχεία της κατηγορίας του βραβείου για την οποία έχετε υποβάλει υποψηφιότητα. Οι υποψηφιότητες δεν λαμβάνονται υπόψη πριν ολοκληρωθεί η πληρωμή του κόστους συμμετοχής. 

Σας παρακαλούμε να καταβάλετε το συνολικό ποσό με έναν από τους ακόλουθους τρόπους:

Για πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε με την κα. Σοφία Διαμάντη στο τηλέφωνο 210 9730280.

Αποστείλατε την απόδειξη πληρωμής με φαξ στο 210 9709464 υπόψη κ. Διαμάντη με την επωνυμία της εταιρίας σας, αναφέροντας το βραβείο για το οποίο έχετε υποβάλει υποψηφιότητα.

 

 x 
Το καλάθι σας είναι άδειο.

Φόρμες Συμμετοχής

GRBossible 2018

Festival
“Your Startup Idea Diagnosis”
Business Mentoring
Business Mentoring
Πρόγραμμα Mentoring
Mentors
Αυγερινού Αναστασία
Βλάχος Γιώργος
Γεωργαλά Μαρία
Γρέβιας Δημήτρης
Έλλιοττ Ελένη
Κώτης Γιάννης
Μαγκλής Άγγελος
Νούσιας Αλέξανδρος
Οικονόμου Παναγιώτης
Παξιμάδης Δημήτρης
Σπηλιόπουλος Διονύσιος
Τσιαβού Λίλιαν
Φούντα Θεοδώρα
Χατζάκη Κατερίνα
Δικτύωση και Επιχειρηματικότητα
Panels
Πρόγραμμα
Ομιλητές
Αρσένης Σπύρος
Γιακουμάκης Γιώργος
Μαγκλής Άγγελος
Μαραγκός Δημήτρης
Ματσούκας Ορέστης
Μέγας Γεώργιος
Μητράκος Δημήτρης
Μπεθάνη Κωνσταντίνα
Νούσιας Αλέξανδρος
Παπαχαραλάμπους Κωνσταντίνος
Παύλου Μαρία
Πιστιόλας Άγις
Σεϊμανίδης Αλέξανδρος
Σπυρίδης Αργύρης
Στέγγος Γιώργος
Τζιάλλας Γιώργος
Φυντάνης Δημήτρης
Χατζηστεργίου Βασιλεία
Workshop
Πρόγραμμα
Εισηγητές
Αδελφόπουλος Θέμης
Αλεξάκη Νταϊάνα
Αργυρόπουλος Γιώργος
Αυγερινού Αναστασία
Βαρλά Αλεξάνδρα
Γαμβρέλλη Στέλλα
Γεωργαλά Μαρία
Γιαννακοπούλου Βάσια
Γκούβας Θεόδωρος
Ζαρωτιάδου Μαρία
Καρδαμίτση Ελένη
Κατσούλας Στάθης
Κατωμέρης Στέλιος
Κυπριώτης Λάμπρος
Κώτης Γιάννης
Μαγκλής Άγγελος
Μπάκουλη Άννα
Οικονόμου Παναγιώτης
Παξιμάδης Δημήτρης
Παπαδοπούλης Γεώργιος
Πατσέλης Νίκος
Πεδιώτης Μιχάλης
Σπυρίδης Αργύρης
Στάμου Έλενα
Τιμοθεάτος Δημήτρης
Χατζάκης Νεκτάριος
Βραβεία
Αντικείμενα Βραβείων
Πλεονεκτήματα Συμμετοχής
Κριτήρια Βράβευσης & Διάκρισης
Επιτροπή Αξιολόγησης
Όροι Δήλωσης Συμμετοχής
Κόστος Υποψηφιότητας
Υποβολή Υποψηφιότητας
Τοποθεσία
Λίστα Startups
Λίστα Υποστηρικτών
Community Supporters
Γιατί να συμμετάσχω
Πακέτα Συμμετοχής
Δήλωση Συμμετοχής για Εκθέτες-Startups
Φόρμα Συμμετοχής Επισκεπτών

cube19noe

Εγγραφή στο newsletter