Κριτήρια Βράβευσης

Η επιτροπή αξιολόγησης των βραβείων θα αποφανθεί κατά πόσο οι υποψήφιες εταιρίες πληρούν τα κριτήρια βράβευσης με βάση τα ακόλουθα:

Οι εταιρίες θα πρέπει να προσκομίσουν περιγραφή και στατιστικά στοιχεία που θα υποστηρίζουν την υποψηφιότητά τους. Σε αυτά θα πρέπει να περιλαμβάνονται:

  • αποτύπωση ακολουθούμενων πρακτικών, μεθόδων, στρατηγικών και εφαρμογής συστημάτων και εργαλείων
  • στατιστικά στοιχεία που θα συμβαδίζουν με την περιγραφή της κατηγορίας του βραβείου σε κείμενο έως 500 λέξεων (δείτε τους αναλυτικότερους όρους συμμετοχής).

Η επιτροπή αξιολόγησης θα απαρτίζεται από καταξιωμένα στελέχη επιχειρήσεων, ακαδημαϊκούς και επαγγελματίες που δραστηριοποιούνται στο οικοσύστημα της επιχειρηματικότητας (δείτε τον κατάλογο των μελών της επιτροπής).

  
Κριτήρια Διάκρισης

Οι τιμητικές διακρίσεις αποδίδονται από τον διοργανωτή και την επιτροπή αξιολόγησης (δείτε τον κατάλογο των μελών της επιτροπής) σε πρόσωπα, εταιρίες και οργανισμούς που παρουσίασαν έργο υψηλής ποιότητας, το οποίο εκτιμάται ότι ωφελεί την κοινωνία και συμβάλλει στην ανάπτυξη της επιχειρηματικότητας.

*Από τη διαδικασία της διάκρισης αποκλείονται όλοι οι χορηγοί του φεστιβάλ, καθώς και συγγενείς εταιρίες του διοργανωτή.

 

 x 
Το καλάθι σας είναι άδειο.

Φόρμες Συμμετοχής

GRBossible 2019

Festival
Συνέδριο «Επιχειρηματική Αειφορία»
Πρόγραμμα
Ομιλητές
Kayali Iyad
Αγγελίδου Μάρα
Αραβώσης Κωνσταντίνος
Βασιλάκη Βαρβάρα
Γεωργιάδου Κωνσταντίνα
Γεωργίου Γιάννης
Δήμα Θεοδώρα
Ευθυμιάτου Χριστίνα
Κάππας Ξενοφώντας
Καραβούλιας Αργύρης
Λασκαρίδη Σουζάνα
Λουφάκης Κυριάκος
Λυγισάκης Νικόλαος
Μακρόπουλος Νικόλαος
Μιχαηλίδης Δημήτρης
Μιχαηλίδου Ελισάβετ-Ειρήνη
Μπουγάνη Βη
Μπρέχας Λουκάς
Μωραΐτης Μπάμπης
Παπαδόπουλος Βασίλειος
Πειρασμάκη Χριστιάνα
Ταπεινός Γρηγόρης
Ταπραντζή Μελίνα
Τσιρώνης Γιάννης
Φυντάνης Δημήτρης
Χατζάκης Νεκτάριος
Χατζηνταβίδου Ιωάννα
Χωματίδης Δημήτρης
Workshop
Πρόγραμμα
Παρουσιάσεις
Εισηγητές
Αδελφόπουλος Θέμης
Αλεξάκη Νταϊάνα
Αναγνωστόπουλος Γιάννης
Αργυρόπουλος Γιώργος
Αυγερινού Αναστασία
Ζαρωτιάδου Μαρία
Καλαφάτης Γιάννης
Καντιδάκης Αντώνης
Κατσούλας Στάθης
Κατωμέρης Στυλιανός
Κλειδά Φανή
Κοντός Λευτέρης
Κράβαρη Αφροδίτη
Κρύπας Θωμάς
Κυπριώτης Λάμπρος
Κυριακίδου Ολίβια
Κώτης Γιάννης
Λαγουμίδου Ιωάννα
Λάμπρου Παντελής
Νούσιας Αλέξανδρος
Οικονόμου Παναγιώτης
Πατσέλης Νίκος
Πεδιώτης Μιχάλης
Τσομπάνη Χριστιάνα
Χατζάκης Νεκτάριος
Βραβεία
Αντικείμενα Βραβείων
Πλεονεκτήματα Συμμετοχής
Επιτροπή Αξιολόγησης
Όροι Δήλωσης Συμμετοχής
Προσφορά Υποψηφιότητας
Τρόπος Πληρωμής
Πληροφορίες Εταιρικής Συμμετοχής
Τοποθεσία
Startups
Υποστηρικτές
Community Supporters
Φόρμα Συμμετοχής Επισκεπτών
Απολογιστικό Δελτίο Τύπου

Εγγραφή στο newsletter